Наукова діяльність

Наукова діяльність

Головною потребою кожного школяра мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини
В. Сухомлинський

Методичний кейс

Методичний кейс

Якщо є хороший вчитель, то є надійне майбутнє у держави, суспільства
С.Руссова

Наукова діяльність

Соціальна робота

В кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світитись
Сократ

Наукова діяльність

Виховна робота

Дитина має бути не тільки учнем, а передусім людиною з різноманітними інтересами, запитами, прагненнями
В. Сухомлинський

Наукова діяльність

Бібліотека

Книги - кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління
Ф. Бекон

Наукова діяльність

Психологічна служба

Не можна вилікувати тіло - не лікуючи душу, і навпаки: вилікувати душу неможливо зневажаючи тіло 
Гіппократ

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Голландець Кор Росс 25 вересня презентував учням гімназії  книгу з історії Голокосту.

В нашому історичному поступі особливе місце посідають події Другої світової і Великої Вітчизняної воєн. Це був час, коли український народ піднявся на боротьбу за свою свободу, за право на гідне існування і зробив помітний внесок у перемогу над нацизмом і фашизмом.

Історія і пам'ять пов'язані між собою категорії. Щоб не переривався зв'язок поколінь, необхідно знати і вивчати маловідомі сторінки тієї доби не лише за архівними джерелами, а й через свідчення очевидців тих подій. Проблема Голокосту є тим глобальним історичним явищем, вивчення якої потребує подібного підходу. Кор Росс в книзі «Народжені страждати» зібрав спогади євреїв, які стали жертвами й свідками тих трагічних подій 1941-1944 рр на Україні.

Під час свого виступу звернув увагу присутніх на той факт, що нацистська людиноненависницька ідеологія призвела в окупованих країнах до брутальної антиєврейської політики. Метою нацистів була побудова так званого «нового порядку». Для досягнення цієї мети необхідно було подолати супротив сили, що була основним цивілізаційним ворогом «арійства» - єврейства. З Голландії евреїв вивозили на знищення до Польщі. В Україні в роки фашистської окупації з цією метою було споруджено 180 таборів і 50 гетто.

Як море моделюється в краплі води, так на сторінках вищезгаданої книги у 33-х історіях очевидців, які пережили ті часи, читач дізнається про трагедію цілого народу часів Другої світової і Великої Вітчизняної воєн.

         Наш обов’язок  – знати про невідомі сторінки Голокосту, зберегти пам'ять про безвинно загиблих  і їх муки,  щоб ніхто і ніколи не був забутий.

Автор : joomla блоги