Ось і пролунав перший Дзвоник цього навчального року. Такий різний дзвоник для першокласників та випускників, учителів та батьків, мільйонів учнів зі всієї країни. Але він об’днує всіх … Жага знань, прагнення наших учнів  та досвід педагогів, приємні хвилювання батьків, сила безлічі бажань, планів, мрій… Дізнатися, здолати, досягти, вивчити та навчити! Стати розумнішим, мудрішим та ще більш упевненим у своїх силах, у своєму шляху!

Шановні вчителі, освітяни, гарного навчального року!

Менше вам турбот, більше – цікавого спілкування з вашими учнями та здійснення всіх найзаповітніших мрій.

Миру й добра всім!

З Днем знань!