19 травня початкова школа нашої гімназії перетворилась на чарівний казковий оазис. Навчальні класи стали ігровими центрами: «Веселі долоньки», «Цікавий кінозал», «Олівець-малювець», «Впізнай – хто я?», «Рахуємо англійською». Так майбутнім першокласникам було організоване свято, яке засвідчило готовність дошкільнят до навчання. Батьки, в свою чергу, мали змогу розширити свої знання щодо виховання дітей та модернізації освітнього процесу. А їх поетичні та творчі здібності вразили усіх присутніх.

Свято стало незабутньою подією для дітей та залишило у них приємні враження.