«Вклоняюся низько тобі, мамо …» - під таким гаслом 11 травня пройшло свято до Дня матері, яке підготували учні 1-А класу гімназії разом з класним керівником Атаманюк Тетяною Миколаївною. Радісні та трішки схвильовані діти дарували своїм мамам, бабусям щирі слова вдячності, любові та ніжності.  Дзвінкими переливами звучали пісні про найдорожчу людину у житті кожного – про маму. Усіх присутніх зачарувала ніжна мелодія вальсу та захоплюючі риси сучасного танцю.

Вірші, пісні, конкурси, танцювальні композиції не залишили байдужим нікого з присутніх на святі. Навіть завжди стримані татусі втирали непрохану сльозу …

І на завершення свята кожна мама отримала чудові квіти як символ весни, ніжності та життя.

Відзначили День матері і учні 2-Б класу школи І ступеня разом із класоводом Біленькою Оксаною Іванівною.