Наукова діяльність

Наукова діяльність

Головною потребою кожного школяра мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини
В. Сухомлинський

Методичний кейс

Методичний кейс

Якщо є хороший вчитель, то є надійне майбутнє у держави, суспільства
С.Руссова

Наукова діяльність

Соціальна робота

В кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світитись
Сократ

Наукова діяльність

Виховна робота

Дитина має бути не тільки учнем, а передусім людиною з різноманітними інтересами, запитами, прагненнями
В. Сухомлинський

Наукова діяльність

Бібліотека

Книги - кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління
Ф. Бекон

Наукова діяльність

Психологічна служба

Не можна вилікувати тіло - не лікуючи душу, і навпаки: вилікувати душу неможливо зневажаючи тіло 
Гіппократ

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

26 квітня на базі Полонської гімназії було проведено семінар заступників директорів на тему «Гармонія інтелекту та творчості – новий формат діяльності закладу освіти». У ході теоретико-наукового модуля Коріньовська А.Л., спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, ознайомила присутніх з управлінським аспектом в організації роботи з обдарованою учнівською молоддю. Про особливості роботи  з обдарованими, здібними учнями розповіла завідувач ПМПК Кондратюк Л.І., а про моделювання інтелект-карти «Обдарованість» - завідувач МК Багінська Н.П.

Під час презентаційно-практичного модуля Жалюк С.Л., заступник директора НВР школи І ступеня, та Молодоженя І.В., заступник директора з НВР, презентували учасникам семінару палітру досвіду «Плекаємо інтелектуальну еліту». Досвідом з підготовки призера МАН поділилася вчитель економіки Салюк Л.В., а учениця 7-Б класу Дацькова Діана, призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, розповіла про свої враження від конкурсу. Практичний психолог Гончаренко Н.Ю. окреслила основні шляхи виявлення обдарованості.  

Присутні із задоволенням переглянули засідання клубу «Піфагорійський союз» (Бадрак Т.І., вчитель математики), взяли участь в інтелектуальній перерві «Брейн-бум» (Салюк Л.В., заступник директора з НР) та прослухали інформацію Загоренко Л.І., керівника гуртка «LEGO» Полонського НВК №1 «ЗОШ І ст.. №5-ДНЗ».

Завершився семінар педагогічним моделюванням «Умови та особливості розвитку обдарованості», яке провела Гапонюк М.В., методист МК.

Учасники обмінялися думками з теми семінару, відмітили результативність роботи адміністрації закладу та висловили вдячність за високий науково-методичний рівень проведення семінару.
Фоторепортаж  

 

Автор : joomla блоги