З 19 по 23 квітня у м. Києві, у рамках святкування 100-річчя Академії наук України, відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Під час заходу школярів особисто вітали та підтримували Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти України Лілія Гриневич, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, провідні зарубіжні та вітчизняні вчені, громадські діячі.

Команду Хмельниччини представляли 36 юних науковців, серед яких була  учениця 7-Б класу Дацькова Діана. Школярі прибули на конкурс з креативними ідеями, цікавими винаходами, корисними моделями. Конкурсні дні були насичені, емоційні, разом з тим змістовно організовані. Майбутні науковці з цікавістю спілкувалися із своїми ровесниками з різних  регіонів України, ділися досвідом та приємно проводили вільний час.

У результаті усіх трьох турів конкурсу Дацькова Діана здобула перемогу і посіла почесне ІІІ місце (секція «Мікроекономіка і макроекономіка»).

Вітаємо Діану з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!