«Зі спільного джерела, з давньоруської словесності беруть свій початок мови трьох народів – українського, російського, білоруського. На давніх слов’янських землях наливалося життєдайною силою, вбирало веселкову багатобарвну красу українське слово,» - такими словами розпочали літературно-музичне свято «У мові вся доля народу» учениці 7-Б класу Дацькова Діана та Рибалко Каріна (вчитель Маліновська А.А.) Учні 1-3-х класів гімназії мали змогу поглибити свої знання з української мови, дізналися цікаві факти про рідне слово. Із віршем В.Дворецької «Очистимо рідну мову» звернулася Дарина Герасімчук, учениця 6-А класу. А учні 3-Б класу зацікавили глядачів повчальною міні-виставою «Суперечка розділових знаків».
          Свято завершилося звертанням до усіх учнів:

Любіть свою мову й ніколи

ЇЇ не забудьте в житті.

Вона, зоря пурпурова,

Що сяє з небесних висот,

І там, де звучить рідна мова,

Живе український народ.