18 лютого на базі Хмельницької Малої академії наук учнівської молоді відбувся фінал ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, під час якого юні винахідники захищали свої науково-дослідницькі роботи. Учениця 7-Б класу гімназії Дацькова Діана показала високий результат і посіла почесне І місце в секції «Мікроекономіка та макроекономіка». Незабаром вона буде представляти нашу область на ІІІ (фінальному) етапі в м.Києві.

Розумна і талановита, цілеспрямована і відповідальна – така наша Діана!

Вітаємо Діану з досягненням та бажаємо завжди рухатися тільки вперед і досягати своєї мрії!!!

Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!