Учні гімназії вкотре показали чудові результати на обласних олімпіадах.

З радістю вітаємо наших переможців:

Гедз Владиславу, ученицю 6-А класу (ІІ місце з історії, вчитель Вельгас І.А.,ІІІ місце з німецької мови, вчитель Солодка Т.Є. та ІІІ місце з польської мови)

Беркуту Володимира, учня 3-Б класу (ІІ місце з математики, вчитель Хмиз В.А.)

Джиму Вадима, учня 5-Б класу (ІІІ місце з математики, вчитель Соколовська Г.В.)

Галатюк Віталінуученицю 6-А класу (ІІІ місце з англійської мови, вчитель Гаврилюк М.М.)

Яремову Катерину, ученицю 5-А класу ( ІІІ місце з української мови, вчитель Жoлобова М.І.)

Маївку Миколу, учня 6-Б класу (ІІ місце з трудового навчання, вчитель Позигун В.В.)

Соблового Євгена, учня 7-А класу (ІІІ місце з екології, вчитель Бондар Н.В.)

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

Дацькову Діану, ученицю 7-Б класу (диплом І ст., секція «Мікроекономіка та макроекономіка», вчитель Салюк Л.В.)

Платонова Владислава, учня 6-Б класу (диплом ІІ ст., секція  «Експериментальна фізика», вчитель Шермер А.М.)

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами! Бажаємо усім подальших успіхів!