Вітаємо ученицю 5-А класу гімназії Яремову Катерину з перемогою в ІІІ (обласному) етапах VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Катерина посіла ІІІ місця. Це велика перемога. Адже саме ці конкурси вимагають від учнів неабияких  літературних здібностей, творчості, креативності, неповторності; вимагають щоденної кропіткої праці, розвиватися творчо і креативно.

Перемога у конкурсах – це безперечно кропітка і щоденна праця учня і наставника. І не остання роль учителя у цьому. Завдяки ентузіазмові і професіоналізму наставників Жолобової Марії Ізмаїлівни та Кукурузи Ларіси Іванівни, викладачів української мови і літератури, їх творчому підходу, неймовірній працьовитості і стала можливою якісна підготовка, супровід і нарешті  перемога їх підопічної. ІІІ місце – це лише перша сходинка до наступних звершень, адже успіх приходить до того, хто безупинно рухається вперед!

Бажаємо Яремовій Катерині творчого злету і подальших успіхів та перемог, а викладачам не зупинятися на досягнутому, а плекати нові і нові таланти!