Делегація учнів представляла Полонську ОТГ у роботі V обласної учнівської науково-практичної конференції "Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини". Дипломи «За кращий виступ» отримали Яремова Катерина, учениця 5-А класу гімназії (секція «Спадок Реформації: сучасні виклики та міжрелігійні контексти діалогізму на Хмельниччині») та Колч Ірина, учениця 7-А класу гімназії (секція «Література нового століття: процес трансформації та наступність традицій»).

Щиро вітаємо юних науковців і  бажаємо їм творчої наснаги, успіхів, нових досягнень та перемог!