Канікули – пора відпочинку для дітей. А от для вчителів – це час вдосконалення власного професійного рівня, практичне опанування нових сучасних методик і технологій, пізнання себе та навколишнього світу крізь призму психології, вдосконалення інформаційних компетентностей.

Так, у нашому закладі в канікулярний період вирувала робота.

На засіданні педагогічної ради Марченко Г. О. ознайомила усіх зі змінами та основними пріоритетами нового  «Закону про освіту».

Методичний тренінг «Граючись – навчаємось» сприяв практичному оволодінню інноваційними методами і прийомами навчання ( «фішбоун», «інсерт», «клостер» тощо).

Шкільний психолог провела семінар на тему «Профілактика виникнення та подолання проявів бумінгу в дитячому середовищі».

Педагоги гімназії практично вправлялися у створенні власних блогів.

Канікули пройшли з великою користю. Пізнали чимало нового. Отже, «повний вперед» на шляху впровадження нового!