Ефективними технологіями масової роботи ШБ щодо формування здорового способу життя серед учнів є проведення заходів, спрямованих на попередження, профілактику певних поведінкових ризиків.

В рамках місячника було оформлено тематичну виставку «Здоров’я нації», біля якої проьягом місяця проводились інформхвилинки профілактичного змісту .

Цікаво пройшов квест «Рухова активність- здоровий спосіб життя», у якому брали участь учні молодшого та старшого віку.

Темі збереження здоров’я була присвячена клубна година для учнів початкових класів «Подорож країною здоров'я". А дев’ятикласники провели прес-конференцію для старшокласників «Знати, - щоб жити»:

«…Ми розповімо вам і застережемо від біди, яка чатує на нас кожного дня і на кожному кроці-АЛКОГОЛІЗМ, КУРІННЯ, НАРКОМАНІЯ, ТОКСИКОМАНІЯ, СНІД!»