В жовтні 2017-2018 н.р. було проведено шість учнівських науково-практичних конференцій:

18 жовтня – Король Валентина Йосипівна та учні 7-А класу гімназії – «The Role Of
Education In Our Life»

19 жовтня – Маївка Світлана Вікторівна та учні 1-Б класу гімназії – «Зорові ілюзії і обман зору – чому це можливо?»

25 жовтня – Маліновська Алла Альфредівна та учні 3-Б класу гімназії – «Розділові знаки в нашому житті»

26 жовтня – Молодоженя Оксана вікторівна та учні 2-В класу гімназії – «Павло Глазовий – найулюбленіший український «сміхотерапевт»

26 жовтня – Шермер Алла Миколаївна та учні 7-Б класу гімназії – «Цікава астрономія»

27 жовтня – Хмиз Вікторія Анатоліївна та учні 3-Б класу гімназії – «Історична мозаїка в математиці»