Уже стало доброю традицією Полонської гімназії проводити предметні тижні.

Так, з 17 по 20 жовтня проходив тиждень початкового навчання. Метою проведення було формування у молодших школярів нового ставлення до навчання, допитливості, бажання пізнавати нове.
Тиждень пройшов під девізом:
Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині – можливість творити,
Віру у сили свої без вагань –
Радість у цьому світі жити!
Заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Ентузіазм  вчителів початкової школи, їх творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.
Кожен день проходив під певним гаслом:
·      Конкурс знавців рідної мови «Пишаюсь мовою своєю»
·      «Ікс – педиція» до математичного полюсу
·      Логічний експрес
·      Виставка дитячих робіт «Світ моїх захоплень»
Протягом тижня діти розв’язували цікаві задачі на кмітливість, виконували завдання на картках, працювали з геометричним матеріалом, відгадували різні математичні загадки, розвиваючи при цьому логічне мислення, поглиблювали свої  знання відомостями про рідну мову, показали її красу і багатство, розкрили її необхідність у житті людини та бажання вивчати українську мову.    Знання традицій українських родин, таланти дорослих та дітей розкрилися на святі «Світ моїх захоплень» Учні віртуально побували в різних куточках нашої країни, дізналися про національні та державні символи, обереги українського народу. Усе це об’єднувало виконавців та глядачів у дружну шкільну родину.
І на завершення… Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку.