15 жовтня - Міжнародний день білої тростини. Це не свято. Це своєрідний знак про допомогу, який нагадує суспільству про людей з обмеженими можливостями, про підтримку та солідарність.
    У Полонській гімназії напередодні цього дня відбувся захід, на якому учні мали змогу поринути у світ незрячих. Вони дізналися про сучасні тифлотехнічні засоби, які допомагають людям з обмеженими можливостями. Учасники слухали розповідь про винахідника унікальної рельєфно-крапкової системи писемності для незрячих - Луї Брайле. Після чого гості подарували декілька номерів художньої самодіяльності.

Висловлюємо захоплення силою духу та талантом незрячих людей і бажаємо їм довголіття, непохитності віри та Божої опіки.