14 червня для учнів 5-х класів гімназії був хвилюючий день – вони закінчили складання іспитів і отримали свій перший документ про освіту. Із напутнім словом до учнів звернулася директор гімназії Ганна Олексіївна Марченко. Вона побажала успіхів і натхнення у подальшому навчанні, вірних друзів, оптимізму, невичерпної енергії та міцного здоров’я. Свято пройшло в теплій та привітній атмосфері. 66 гімназистів отримали свій перший документ, що свідчить про перший крок у доросле життя.

Ми бажаємо їм наснаги, успіхів та впевненості.