26 травня востаннє пролунав дзвоник для найстарших учнів – одинадцятикласників. Останній дзвоник – це своєрідний фініш перед майбутнім стартом. З якими результатами прийшли на фінішну пряму, познайомила директор гімназії Марченко Ганна Олексіївна. Зі словами привітання звернулися до присутніх Анжела Коріньовська, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту   Полонської ОТГ, Олександр Вощатинський, заступник голови РДА та Неля Гуменюк, радник міського голови. Лунали вітання і від наймолодших учнів, першокласників, у яких, на відміну від випускників, ще не один рік навчання в школі. Від своїх батьків на вишитому українському рушникові випускники гімназії прийняли святий хліб. І настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок. Але це особливий дзвінок, не схожий ні на один, який звучав у цьому навчальному році. Він, як рубіж між дитинством і дорослим життям. Це останній шкільний дзвінок для одинадцятикласників. Нехай доля ваша, випускники, буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки! Ми всі вам бажаємо гарного настрою, сонячних днів і чудового літнього відпочинку. Хай щастить!

Із закінченням навчального року, рідна гімназіє!