Вчитель біології та основ здоров’я Бученко Валентина Володимирівна та учні 3-В класу гімназії 16 травня провели учнівську конференцію «Війна за здоров’я або неспецифічний імунітет». Якщо уявити, що наш організм – це своєрідне місто, то нервова система в ньому – це органи управління, головний мозок – мерія, кровоносна система – транспортна мережа міста, яка сполучає всі частини в єдине ціле. У такій моделі імунна система – це армія та міліція з усіма їхніми атрибутами. Саме про таку міцну фортецю з надійним захистом і говорили на конференції.