Якою має бути сучасна мода? Причому це питання ці­кавить ще й тому, що дівчата намагаються дотримуватися моди й не хочуть при цьому виглядати погано. Перефразовуючи відоме російське прислів’я, можна сказати: нове — це старе, яке вже добре забулося. А отже, вчитель трудового навчання Рибачок Антоніна Валентинівна та учні 5-А класу гімназії 4 травня поринули в мину­ле в пошуках красивих ідей для сучасної моди на учнівській  науково-практичній конференції «Бабусина скриня».  Навіть відомі сві­тові кутюр’є звертаються до традицій.