Ось і закінчились підготовчі курси для майбутніх першокласників. Щоб цей день став пам’ятним для дітей та батьків, було проведено свято – подорож. Діти подорожували по станціях чарівного шкільного містечка до художньої майстерні, складали із долоньок кумедні  картинки, вправлялись у чистомовках, визначали веселку власного настрою.

Для батьків у цей час було проведено майстер - клас щодо підготовки та супроводу першокласника у навчально - виховному процесі. Батьки взяли активну участь у інтерактивних вправах, продемонструвавши свої творчі здібності та відмінне знання своїх дітей. Їм було запропоновано ряд психологічних тестів для визначення стосунків з дітьми та порад щодо виховання та підготовки їх до шкільного життя.

Дискотека "Літечко" забезпечила позитивний настрій для всіх присутніх.

Підготовчі курси завершено! Чекаємо на першокласників 1 вересня 2017 року.