27 квітня 2017 року в гімназії пройшов День цивільного захисту.

Відбулися заходи, на яких учні отримали як теоретичні знання про правильну поведінку в екстремальних ситуаціях, так і практичні навички надання першої допомоги, евакуації під час пожежі. Вся гімназійна громада дружно відпрацювала дії за сигнальним оповіщенням на шкільному подвір’ї.
 Навчання з евакуації розпочалося і проводилося згідно «Плану проведення «Дня цивільного захисту». При проведенні навчання особлива увага приділялась: організованій евакуації при загрозі і виникненні НС техногенного і природного характеру; закріпленню умінь, навичок щодо збереження та захисту здоров’я і життя в умовах НС; користуванню ЗІЗ та колективного захисту; наданню першої медичної та взаємодопомоги; формуванню і розвитку в учнів морально-психічних якостей.