25 лютого 1881 року народилася велика українська поетеса Леся Українка – це літературний псевдонім, а насправді – Лариса Петрівна Косач.

Її постать посідає гідне місце серед великих і безсмертних мужів, таких як Гомер, Данте, Шекспір, Гете, Пушкін і Шевченко, Бетховен і Чайковський. Усний журнал «Хотіла б піснею стати», який проходив у гімназії, мав на меті ознайомити усіх присутніх із знаковою постаттю, Лесею Українкою. Вчитель української мови та літератури Алла Альфредівна Маліновська   та учні 6-Б класу вступним словом перенесла слухачів в минуле. Перегортаючи сторінки усного журналу, ми знайомилися із долею Лесі, яка незважаючи на всі випробування, відчувала радість від спілкування з природою, рідними і вміла передати це у своїх віршах.

Усний журнал дав можливість глибше збагнути талант, працелюбність і той внесок у духовну скарбницю української історії й культури, який внесла  Леся Українка. А також учні 6-А та 6-Б класу переглянули фільм «Лісова пісня».