І знову з 14.11.2016 р. по 18.11.2016 року у Полонській гімназії стартував Тиждень Толерантності.

Тиждень толерантності у нашій гімназії  розпочався з флеш-мобу «Подаруй світу усмішку». Учні зустрічали у вівторок зранку всіх, хто заходив до школи, з усмішкою та пропозицією обрати собі до вподоби смайлік. Кожен колір має певне значення, тож учні та вчителі могли за обраним смайліком дізнатись, у якому настрої вони прийшли до гімназії…

Для учнів початкової школи члени учнівського Парламенту та Гончаренко Н.Ю., Паламарчук Н.Ю. організували перегляд мультфільмів про толерантність. Учні не тільки уважно переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.