Бережіть природу і мову,
Щоби справжніми бути людьми
Пісню мами, її колискову,
Що уперше почули дітьми.
Все робіть, щоб річки не міліли,
І ліси хай піснями звучать
І щоб мовою рідною вміли
Україну свою оспівать.
Н. Красоткіна

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій гімназії урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. Мета проведення тижня полягає в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови.

Розпочався тиждень тематичною лінійкою, яку підготувала Демчук Н.П. Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності триватимуть упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки, класні години, спеціальні гуртки-майстер класи.

Цього року програма предметного тижня буде, як завжди, досить насиченою. Учні матимуть змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.