У вересні відзначають День українського кіно. Та  про нього не говорять, його дивляться. Цікаве дозвілля та місце для перших побачень, привід для розмови, пізнавальна та естетична цінність – обирайте самі, що означає для вас кіномистецтво.

«Будь-яка держава починається з культури. Від того, як ми виховуємо наших дітей, які традиції ми сповідуємо, залежить те, в якій країні ми житимемо завтра. Кіно – частина нашої культури, так само, як і театр, і література. Дуже приємно, що нині, після десятиліть «застою», українське кіно вийшло на міжнародний рівень і може змагатися за призові місця на світовій арені. Наше завдання – навчити молоде покоління любити українське», тому у День українського кіно запросили учнів до перегляду фільмів.