«Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. З метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя в період 5.09-19.09 у гімназії проходив Тиждень фізичної культури та спорту.

Учні нашої гімназії святкували особливо. Він розпочався загальношкільною лінійкою, на якій діти ознайомилися із планом проведення, провели зарядку і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Напевне, ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті дитини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м'яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б'ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту і розвитку.

Отже, діти відчувають величезну потребу в русі, що є для них засобом пристосування до життя, пізнання навколишнього світу.

Тижні були насиченими, цікавими та змістовними, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.