19 травня в РБК відбулося свято з нагоди вшанування та нагородження обдарованої учнівської молоді та їх наставників. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту ОТГ Сітарський В.В. привітав присутніх і нагородив грамотами та преміями переможців обласних предметних олімпіад  та обласного конкурсу МАН. Нам приємно представити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу гімназії, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на обласних олімпіадах та конкурсі МАН:
Луцак Владислав, учень 7 класу, ІІІ місце з математики (вч. Соколовська Г.В.)
Луценко Владислав, учень 6 класу, ІІІ місце з фізики (вч. Шермер А.М.)
Дзюбчик Олександр, учень 5-Б класу, ІІІ місце з фізики (вч. Шермер А.М.)
Король Антон, учень 6 класу, ІІІ місце з англійської мови (вч. Король В.Й.)
Собловий Євген, учень 5-Б класу, ІІІ місце з трудового навчання (вч. Позигун В.В.)
Шермер Валентин, учень 4-Б класу, ІІІ місце з географії (вч. Бондар І.І.)
Вязьміна Іванна, учениця 7 класу, секція "Українська література"- ІІІ місце (науковий кер. Демчук Н.П.)
Тютюнік Ольга, учениця 7 класу, секція "Психологія" - ІІІ місце (науковий кер. Гончаренко Н.Ю.)

Велика подяка батькам, учителям, що виростили і виховали чудових школярів: розумних, талановитих, сильних духом, вольових, цілеспрямованих. Адже у їхніх досягненнях спільні старання, наполеглива праця, міцні знання і віра в перемогу. Ми сподіваємось, що в наступному навчальному році проростуть нові золоті зерна.

Творіть, дерзайте, підкорюйте науковий олімп!