Згідно переконання В.Сухомлинського, дуже важливо, щоб кожне покоління мало духовне життя та моральні цінності. Тому згідно його переконань  ми намагаємося кожну дитину вчити і вчити, адже вона живее не в пустелі, а серед людей і кожен її крок відбивається на ближньому, тому що вона кудись іде з якоюсь метою; кожне її слово відгукується в душі іншої людини, але як воно відгукнеться залежить від неї самої. Уже те, що дитина дивиться на навколишній світ і бачить його, – приховує в собі добро і зло: все залежить від того, що вона бачить і як бачить. Дитяче серце чутливе до заклику творити красу й радість для людей – важливо тільки, запевняв В.Сухомлинський, щоб слідом ішла праця. Дитина, яка відчуває, що своїми вчинками приносить радість ближнім, змалечку навчатиметься узгоджувати власні бажання з інтересами людей, а це важливо для виховання доброти й людяності, без якої немає совісті, немає справжньої людини. Тому усі учні гімназії долучилися до проекту «Даруємо позитив», в рамках якого гімназисти добирали різноманітні форми роботи із молодшими школярами. Сподіваємося, що такі форми роботи краще згуртують учнівські колективи.