Створення сприятливого середовища для адаптації дитини до систематичного шкільного навчання забезпечуватиме їй подальший всебічний розвиток, успішне навчання та виховання. Саме тому 13 лютого в гімназії було зроблено перший крок до навчання. Майбутні школярі мали змогу ознайомитися із сучасними кабінетами початкових класів, комфортною їдальнею, музеями школи та народознавства. Також висококваліфіковані вчителі початкових класів Біленька Оксана Іванівна, Зарва Світлана Володимирівна, Шевчик Валентина Іванівна та вчителі англійської мови провели перші уроки. Що потрібно зробити, для того, щоб дитина добре вчився в школі?

Крок 1. Навчити дитину концентрувати увагу (розвиток уваги дитини).

Крок 2. Навчити дитину запам'ятовувати (розвиток пам'яті).

Крок 3. Вчимося логічно мислити (розвиток логічного мислення).

Адже хороший результат неможливий без формування і розвитку пізнавальних здібностей дитини!