Перебування дитини в школі – це не лише отримання якісної освіти, а й її виховання. Cистема виховної роботи школи покликана допомогти дитині визначити не лише ким бути, а головне – як жити, як облаштувати своє життя, обрати режим інтелектуального та емоційного навантаження.
Гімназія має власну систему виховної роботи, побудовану таким чином, що пріоритетні напрямки роботи реалізовуються через модульну систему, яка у цьому навчальному році охоплювала 35 тематичних модулів. Кожний модуль складається з міні-модулів для різних вікових категорій:

- школи І ступеня;

- 1-4 класів гімназії;

- 5-7 класів гімназії.

Традиційно щопонеділка для учнів гімназії проводяться тематичні та організаційні лінійки, щосереди – засідання учнівського парламенту, щотижня – виховні години та загальношкільні свята, вечори відпочинку у студії «Молодіжна п’ятниця» - один раз на місяць.

Реалізація основних завдань і принципів виховання здійснювалася в ряді пріоритетних напрямків відповідно до Основних орієнтирів виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243.