Основні завдання методичного об'єднання класних керівників

1.     Підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки.

2.     Забезпечення реалізації єдиних принципових підходів до виконання та соціалізації учнів.

3.     Озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями щодо сучасних форм і методів роботи.

4.     Координація планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів класних колективів.

5.     Вивчення, узагальнення та використання прогресивного педагогічного досвіду роботи класних керівників.

6.     Сприяння створенню й розвитку системи виховної  роботи класних колективів.

Методичне об'єднання класних керівників

1.     Організовує колективне планування й колективний аналіз діяльності класних колективів.

2.     Координує виховну діяльність класних колективів та організовує їхню взаємодію в педагогічному процесі.

3.     Визначає та узгоджує принципи виховання та соціалізації учнів.

4.     Організовує вивчення та застосування класними керівниками сучасних технологій виховання, форм і методів виховної роботи.

5.     Здійснює обговорення соціально-педагогічних програм класних керівників і творчих груп педагогів, матеріалів з досвіду роботи та атестації класних керівників.

6.     Оцінює роботу членів об'єднання, подає адміністрації школи пропозиції щодо заохочення кращих класних керівників.

Рівень педагогічної майстерності

Стаж роботи класним керівником