Учні нашої гімназії вкотре показали чудові результати в III етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА:

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІІ ст.

ГЕОГРАФІЯ

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІІ ст.

Гапонюк Наталя, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІІ ст.

МАТЕМАТИКА:

Пасіщук Алла, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом ІІ ст.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Барзак Аліна, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом ІІІ ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк О.А.) - диплом ІІ ст.

ІСТОРІЯ

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом І ст.

РОСІЙСЬКА МОВА

Петрук Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Березова С.Є.) - диплом ІІІ ст.

МАН

Добровольська Ірина, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Журналістика», педагогічний керівник Демчук Н.П.) - диплом ІІІ ст.

Вітаємо юні обдарування та педагогів, які готували їх до інтелектуальних змагань з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою вищі цілі та досягати нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, здійснення заповітних мрій!

Звіт педагога – це форма представлення досвіду, що відображає цілісну систему роботи. Головна мета – ознайомити колег з результатами методичної діяльності з обраної проблеми або теми, визначити професійну компетентність та провести самоаналіз  педагогічної діяльності.

Завданням педагога, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання та виховання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних.

Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром.

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Висока результативність у роботі дає педагогу привід називатися майстром. Майстерність – це почерк професіонала в будь-якій діяльності.

Для того, щоб наші вихованці досягли успіху, ми – педагоги ніколи не повинні зупинятися на досягнутому, постійно бути в творчому пошуку, займатися самовдосконаленням. Адже за нами покоління з життєздатних, свідомих та творчих людей – наше майбутнє, майбутнє України.

З 11 лютого по 16 лютого 2020 року продовжено карантин у зв’язку із значним ростом захворюваності серед учнів закладів освіти громади та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед учасників освітнього процесу. Навчання розпочнеться 17 лютого.

Учителю необхідно постійно вчитись, учитись один в одного. І кращим стимулом для цього має стати взаємообмін професійним досвідом.

Професійна майстерність завжди є плодом досить тривалої практичної праці вчителя. Але праці осмисленої, наповненої вдумливими роздумами над усілякими проблемами своєї професійної діяльності.

Кожен сучасний педагог – це блискучий полководець, який має свої тактики та стратегії щодо отримання перемоги. 4 лютого такими полководцями відчули себе педагоги, які проводили майстер-клас. На них вчителі демонстрували власні педагогічні «родзинки», ділились своїми методичними секретами використання інноваційних форм роботи.

В січні було проведено три учнівських науково-практичних конференції:

20 січня  - Симетрія навколо нас – Соколовська Галина Вікторівна та учні 6-Б класу гімназії

20 січня  – Food and Drinks in Our Life – Яськова Лариса Миколаївна та учні 2-Б класу гімназії

29 січня – Міжпредметна конференція «Таємниці кольору» – Вишневська Олена Петрівна, Дзізінківська Оксана Віталіївна, Шермер Алла Миколаївна та учні 4-Б, 5-А та 5-Б класів гімназії