×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Здобувачі освіти гімназії вкотре показали чудові результати на районних олімпіадах:

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк М.М.) - диплом ІІ  ст.

Барзак Аліна, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом І ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк О.А.) - диплом І ст.

Волівач Анастасія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом ІІ ст.

НІМЕЦЬКА МОВА

Верещак Іванна, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІІ ст.

Петрук Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІ ст.

Кравчук Аліна, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІ ст.

МАТЕМАТИКА:

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Маївка С.В.) - диплом І ст.

Пасіщук Алла, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом Іст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом І ст.

Кліщ Максим, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.В.) - диплом І ст.

Джима Вадим, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.А.) - диплом ІІІ ступеня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА:

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Верещак Іванна, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІІ ст.

ФІЗИКА

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Сайчук І.В.) - диплом І ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом І ст.

Олійник Олександр, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІІ ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом І ст.

ІСТОРІЯ

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІІ ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Лободзінська І.А.) - диплом ІІІ ст.

Карась Крістіна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Лободзінська І.А.) - диплом ІІІ ст.

РОСІЙСЬКА МОВА

Крепчук Анастасія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Березова С.Є.) - диплом ІІІ ст.

Петрук Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Березова С.Є.) - диплом ІІІ ст.

ХІМІЯ

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Базюк Л.О.) - диплом ІІ ступеня

Пасіщук Алла, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Мазур Ярослав, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Базюк Л.О.) - диплом ІІІ ст.

ГЕОГРАФІЯ

Шестопал Захар, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бученко В.В.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом І ст.

Зінчук Денис, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІ ст.

Гапонюк Наталя, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІ ст.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Карнафель Богдана, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Рибачок А.В.) - диплом ІІ ст.

Кравчук Аліна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Рибачок А.В.) - диплом ІІІ ст.

Андрейченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом І ст.

Рибачок Ярослав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом ІІ ст.

БІОЛОГІЯ

Ельман Роман, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Карнафель Богдана, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Данилюк Іванна, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

 ЕКОНОМІКА

Мялькін Дмитро, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Салюк Л.В.) - диплом ІІ ст.

Рибачок Ярослав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Салюк Л.В.) - диплом ІІ ст.

 

МАН

Добровольська Ірина, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Журналістика», педагогічний керівник Демчук Н.П.) - диплом І ст.

Волівач Анастасія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (секція «Англійська мова», педагогічний керівник Дзізінківська О.В.) - диплом І ст.

Гончарук Ольга, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Математичне моделювання», педагогічний керівник Соколовська Г.В.) - диплом І ст.

Падун Даша, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Мікроекономіка та макроекономіка», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом І ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник Шермер А.М.) - диплом ІІІ ступеня

Молодоженя Назар, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Астрономія та астрофізика», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом ІІІ ст.

Герасимчук Максим, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Експериментальна фізика», педагогічний керівник Шермер А.М.) – Грамота ВОМС ВК ОТГ

 Гаврилюк Владислав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Internet-ресурси та WEB дизайн», педагогічний керівник Маївка С.В.) - Грамота ВОМС ВК ОТГ

 

Переможці Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (районний тур):

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІ ст.

Луцак Назарій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом І ст.

 

Переможці ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (районний тур):

Павелко Богдан, здобувач освіти 3-Б класу школи І ст, (вчитель Накладова М.В.) - диплом ІІ ст.

Кохан Дар’я, здобувач освіти 4-Б класу школи І ст, (вчитель Біленька О.І.) - диплом ІІІ ст.

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом І ст.

Житченко Артем, здобувач освіти 2-Б класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІ ст.

Луцак Назарій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом І ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст.

 

Переможці ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (обласний тур):

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІ ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІІ ст.

 

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами!

 

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни 12 грудня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У конкурсі було представлено 8 робіт здобувачів освіти гімназії. Вони працювали у відділеннях:

§  Мовознавства – 1 робота;

§  Філософії та суспільствознавства – 1 робота;

§  Математики – 1 робота;

§  Комп’ютерних наук – 1 робота;

§  Фізики та астрономії – 3 роботи;

§  Економіки – 1 робота.

За рішенням журі І етапу конкурсу до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України рекомендовані роботи: Добровольської Ірини Віталіївни (5–Б кл., секція: журналістика), Волівач Анастасії Русланівни (7–А кл., секція: англійська мова), Гончарук Ольги Олександрівни  (7–Б кл., секція: математичне моделювання), Падун Даші Миколаївни (7–Б кл., секція: мікроекономіка та макроекономіка).

Такі перемоги допомагають учневі перевірити власні сили, самоствердитись і будувати подальшу траєкторію особистісного зростання.

Дирекція висловлює подяку педагогічним керівникам, які підготували учнів до І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України: Демчук Н.П., Дзізінківській О.В., Соколовській Г.В., Шермер А.М., Салюк Л.В., Маївці С.В.

Вітаємо переможців!

В понеділок, 9 грудня, відбувся шкільний захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України. Члени наукового товариства «Пошук» презентували 8 робіт. Тематика представлених робіт стосувалася наукових галузей гуманітарних, природничих, суспільних та точних наук. Багато цікавих знахідок та несподіваних рішень  прозвучало в роботах гімназистів. Усі роботи рекомендовані до захисту в І (районному) етапі конкурсу, що відбудеться 12 грудня.

Бажаємо вдалого виступу та продемонструвати високий рівень знань при написанні контрольної роботи юним науковцям гімназії:

Волівач Анастасії (7-А клас);

Гончарук Ользі (7-Б клас);

Падун Даші (7-Б клас);

Левчуку Іллі (7-Б клас);

Молодожені Назару (7-Б клас);

Гаврилюку Владиславу (7-Б клас);

Добровольській Ірині (5-Б клас);

Герасимчуку Максиму (5-Б клас).

 

 

В листопаді було проведено три учнівських науково-практичних конференції:

19 листопада – Молодіжні субкультури: плюси і мінуси – Ренчківська Вікторія В’ячеславівна та учні 4-А класу гімназії

19 листопада – Екологічні проблеми сучасності – Маївка Світлана Вікторівна та учні 3-Б класу гімназії

20 листопада – Валентина Степова – подільський соловейко – Нікончук Назар Іванович та учні 3-А класу гімназії

 

19 листопада в гімназії було проведено семінар вчителів англійської мови Полонської ОТГ. На семінарі розглядались нові підходи до проведення уроку англійської мови у початковій школі відповідно до засад НУШ.

Розпочала семінар завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ Наталія Багінська, яка ознайомила зі шляхами досягнення ефективності уроку англійської мови.  

Вчителі Полонської гімназії в практичному модулі:

-          ознайомили із ігровими прийомами навчання (Яськова Л.М.);

-          провели квест “Treasur Island” (Ліпінська Ю.Л.);

-          тренінг «Фоми роботи у початковій школі»(Ботвін О.О.).

Семінар пройшов змістовно, насичено та цікаво.