Протокол засідання педагогічної ради щодо вибору підручників

Вибір та замовлення підручників для здобувачів освіти та педагогічних працівників

У зв’язку із значним ростом захворюваності серед учнів та вихованців закладів освіти громади, з метою недопущення подальшого розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу, в гімназії запроваджено карантин з 13 лютого 2018 року по 18 лютого 2018 року (згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №22 від 12.02.2018 р.)

Учні гімназії вкотре показали чудові результати на обласних олімпіадах.

З радістю вітаємо наших переможців:

Гедз Владиславу, ученицю 6-А класу (ІІ місце з історії, вчитель Вельгас І.А.,ІІІ місце з німецької мови, вчитель Солодка Т.Є. та ІІІ місце з польської мови)

Беркуту Володимира, учня 3-Б класу (ІІ місце з математики, вчитель Хмиз В.А.)

Джиму Вадима, учня 5-Б класу (ІІІ місце з математики, вчитель Соколовська Г.В.)

Галатюк Віталінуученицю 6-А класу (ІІІ місце з англійської мови, вчитель Гаврилюк М.М.)

Яремову Катерину, ученицю 5-А класу ( ІІІ місце з української мови, вчитель Жoлобова М.І.)

Маївку Миколу, учня 6-Б класу (ІІ місце з трудового навчання, вчитель Позигун В.В.)

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами! Бажаємо усім подальших успіхів!

В суботу, 10 лютого, Полонська гімназія гостинно відчинила двері майбутнім першокласникам.

Свято Першої зустрічі зі школою було веселим і змістовним. Воно грало різними барвами, як кольори веселки. Діти демонстрували свою готовність до школи під час цікавих конкурсів з першими вчителями та казковими героями. На згадку про цей  святковий день майбутні першокласники отримали подаруночки.

Підготовчі курси для майбутніх першокласників розпочнуть роботу 17 лютого (в суботу) з 10 години до 11-30.

Фоторепортаж

Реєстрація на ЗНО-2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна буде до 2 квітня.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2018 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Докладніше про процедуру реєстрації на ЗНО-2018...

Для кожного зареєстрованого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

(За матеріалами Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти)